Naši klienti

Mobile

Email marketing

Vytvořili jsme prezentaci,
která vám objasní, proč email marketing!

Solutions

Mobilní marketing

Vytvářejte SMS kampaně a stránky optimalizované pro mobilní telefony.

Co o nás řekli

Viz, které firmy již GraphicMail používají a jak si nás pochvalují :)

Templates

Perfektní dizajn

Navrhneme Vám grafický design newsletteru. Viz, jaké jsou možnosti.

Reseller

TOP důvody

Jaké jsou naše přínosy, konkurenční výhody, proč se rozhodnout pro nás?

Integrations

Flexibilita

Pluginy pro Wordpress, Drupal, Joomla a další. Nebo použijte naše API.

GraphicMail nabízí řešení i pro reklamní, PR, internetové agentury, které chtějí nabízet email marketing jako službu svým klientům.

Agentury mohou prostřednictvím naší aplikace označené vlastním logem a vlastní URL adresou zprostředkovávat email marketing jako jednu ze služeb ve svém portfoliu. GraphicMail nabízí Agentúrní verzi, v níž je možné spravovat jednoduše a přehledně kampaně vašich klientů prostřednictvím podúčtů a označit tuto aplikaci Vašim logem. Pro agentury nabízíme zvýhodněné kredity se slevou až do -40%.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás na info@graphicmail.cz nebo nám zavolejte 211 221 838

Jak si vybrat toho správného poskytovatele email marketingových služeb?

  1. Jak budou vypadat moje emaily? Vyberte si takového email marketingového poskytovatele, který Vám poskytne poradestvo v oblasti designu a naprogramování newsletteru.
  2. Budou moje emaily doručeno? Ujistěte se, že jste si vybrali takového poskytovatele, který dbá o reputaci odesílatele, nabízí anti-spam kontrolu a pokročilé funkce jako automatické odesílání emailů, netoleruje spam a má dobré vztahy s poskytovateli internetových služeb.
  3. Bude možné sledovat výsledky kampaní prostřednictvím statistik? Vyberte si takového poskytovatele, který nabízí bezplatné a kvalitní statistiky a integraci Google Analytics.
Proč nás vybrat?

• GraphicMail má silnou serverovou infrastrukturu. Emaily odesíláme z více než 130 IP adres az více než 80 serverů. Máme uzavřeny dohody tzv.. white listing s poskytovateli internetových služeb jako jsou Google, AOL, MSN / Hotmail, Yahoo.

• GraphicMail CZ is lokálními freemailových poskytovateli. Tím je zajištěna vysoká doručitelnost a rychlost odeslání. Emaily budou doručeny, nebudou padat do SPAMU

• Služba je v českém jazyce a je kompletně lokalizována, k dispozici je lokální support prostřednictvím telefonického kontaktu, skype, emailové komunikace nebo online chatu.

GraphicMail Vám nabízí nástroje díky kterým můžete jednoduše kombinovat email marketing s mobilním a social media marketingem.

• sdílení newsletterů na sociálních sítích prostřednictvím widgetů v patě emailu

• zřízení přihlašovacího formuláře a sběr emailových adres na Facebook fan page

• měření počtu sdílení newsletteru na sociálních sítích

jsou jen některé z řešení, které GraphicMail nabízí

Chcete vědět víc? Pošlete nám email na info@graphicmail.cz nebo nám zavolejte na 211 221 838